Genel Bilgiler

Kongre Tarihi
12 - 15 Kasım 2020

Kongre Merkezi
Kongre, Titanic Kongre Merkezi, Antalya'da düzenlenecektir.


Titanic Deluxe Hotel, Belek
Belek • Antalya
Telefon: 0 242 710 44 44
Web: www.titanic.com.tr


Yan Konaklama Otelleri

Titanic Mardan Palace, Lara
Lara• Antalya
Telefon: 0 242 310 41 00
Web: www.mardanpalace.titanic.com.tr


Titanic Lara Hotel
Lara • Antalya
Telefon: 0 242 352 02 02
Web : www.titanic.com.tr


Kaya Palazzo Hotel
Serik • Antalya
Telefon: 0 242 710 40 00
Web: www.kayahotels.com


Kaya Belek Hotel
Belek • Antalya
Telefon: 0 242 725 55 00
Web: www.kayahotels.com

 

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce simultane tercüme sağlanacaktır.

Yaka Kartı
Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması zorunludur.

Stand ve Sergi
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

İzinler
Katılımcılara, çalışmış oldukları kurumlardan izin alabilmeleri için talep edildiği takdirde Organizasyon Sekreterliği tarafından davet mektubu gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir ve davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 14 Kasım 2020 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

Kredilendirme
16. Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Kongresi’nin tüm oturum ve kursları, Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar. Henüz kartınız yoksa TKDCD’nin TR 86 0004 6000 5488 8000 190474 IBAN numaralı hesabına 10 TL yatırıp faks ya da e-postayla dekontunuzu TKDCD’ye yollayarak kartınızın hazırlatılmasını isteyebilirsiniz. Daha önce başvuruda bulunan üyelerimiz TTB-STE Kredi Kartlarını toplantı sırasında TKDCD Standından imza karşılığı alabilirler.

Kayıt ve Danışma Masaları
Kongre merkezi Titanic Deluxe Otel Belek’te kayıt ve danışma masası 12 Kasım 2020 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 12 - 15 Kasım tarihleri arasında 07:00 - 24:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

Sekreterya Hizmetleri
Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

Transferler
Uçuş saatlerini Serenas Turizm’e önceden bildirmiş tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 12 - 15 Kasım 2020 tarihleri arasında çift yönlü olarak ücret karşılığı yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 48 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen SERENAS Turizm ile irtibata geçiniz. 12 - 15 Kasım 2020 tarihlerinde oteller arası servis hizmeti verilecektir. Oteller arası servis hizmeti konaklama ücretleri dâhilindedir.

İptaller
Tüm kayıt ve konaklama iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Katılım iptali 7 Haziran 2020 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir. 7 Haziran - 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir. 31 Temmuz 2020 tarihinden sonra yapılan iptallerde, iade yapılmayacaktır.

Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

© 2020 - Yayınlanan içerik Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği'ne aittir